Zapomniałeś/aś
o spotkaniu?

strzalka lewa

Nie wysłałeś/aś
ważnego meila?

strzalka srodek

Pomyliłeś/aś
godziny wizyty u klienta?

strzalka prawa

Zapomnij o tym, bo teraz masz do dyspozycji niepowtarzalny

Planer dzienny!


Czym jest Palner?

Jest to wygodne i proste narzędzie, dzięki któremu rozplanujemy i uporządkujemy sobie każdy dzień. Sam planer jest w formie wygodnego kołozeszytu w twardej oprawie, z metalowymi narożnikami. Zapewnia to odpowiednią trwałość i wygodę użytkowania.

Dzięki zastosowaniu metalowej spirali, planer można wygodnie trzymać w ręku, notując wszelkie potrzebne informacje. Nie występuje tu problem spotykany w tego typu planerach w formie książkowej, np. chcę coś zapisać na prawej stronie, ale nie wygonie się trzyma i jeszcze gorzej piszę.

Zawsze piszemy na płasko, a twarda okładka jest jednocześnie podkładką.

*   *   *

Jak to działa?

Planer nie jest typowym, wszędzie spotykanym kalendarzem. Jest to luźno opracowany terminarz, który wypełnia się strona po stronie.

Nie występuje tu problem spotykany w planerach kalendarzowych, że mamy nawet całe tygodnie puste, bo nie było potrzeby zapisywać czegokolwiek.

Tu zapisujemy sobie na każdej karcie datę nam aktualnie potrzebną. Nie musi to być dzień po dniu. Możemy sobie zapisać np. poniedziałek, a zaraz potem środę. Dzięki temu wykorzystujemy cały Planer, a nie tylko jego znikomą część.


 

info

Co jest w Planerze?


A jak to wygląda?

 


Jeśli spodobał Ci się PLANER DZIENNY i chcesz mieć taki, napisz e-mail, zamów w moim Sklepie lub sprawdź czy aktualnie nie ma z nim aukcji Allegro